logo
  • banner
  • banner
  • banner

Sprzedaż drukarek fiskalnych

Kasy i drukarski fiskalne

 

Należy pamiętać że kasa i drukarka fiskalna to dwa różne urządzenia. Kasa fiskalna to urządzenie pracujące samodzielnie z wewnętrzną bazą usług, natomiast drukarka wymaga współpracy z systemem sprzedażowo-rozliczeniowym, umożliwiając wystawienie faktury VAT, dzięki czemu sprawdza się w firmach o szerokim asortymencie. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką gamę zarówno nowoczesnych drukarek jak i kas fiskalnych.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z pozostałymi obszarami działalności naszej firmy, w tym profesjonalnym serwisem tachografów.

 

Kasy fiskalne dostępne u nas:
1.NANO E

  • popularna kasa NANO E o niewielkich rozmiarach i prostocie w użytkowaniu. Gwarantuje niezawodność na wysokim poziomie, a elektroniczna kopia paragonu zwiększa komfort pracy. Kasa może komunikować się z innymi urządzeniami przez łącze bluetooth.

 

 

  • Kasa średnia SENTO E  - jedno z najnowszych urządzeń NOVITUS z elektroniczną kopią paragonu. Przeznaczona do małych i 4.SENTOEśrednich firm. Kasa posiada posiada złącza RS232 i USB. Pracę na tym urządzeniu usprawnia mechanizm „wrzuć i pracuj” (krótki czas wymiany papieru, wydruku paragonów) oraz możliwość ustalenia waluty głównej i jej zmiany na inną.

 

 

  • 5.SOLEO PLUSSOLEO PLUS posiada papierową kopię paragonu i mechanizm „wrzuć i pracuj”.  Kasa współpracuje z komputerem on-line, wyposażona m.in. w złącze USB (możliwość współpracy z wieloma urządzeniami peryferyjnymi). Szybką sprzedaż usprawnia klawiatura QWERTY.

 

 

Drukarki fiskalne:

6.deon E

  • przenośna mobilna drukarka DEON E z elektroniczną kopią paragonu jest pierwszą na rynku drukarką z alfabetyczną klawiaturą. Wytrzymałość urządzenia zwiększa plastikowa obudowa oraz silikonowa nakładka na switchowej klawiaturze zabezpieczająca przed zalaniem.

 

 

7.BONO APTEKA E

  • BONO APTEKA E z elektroniczną kopią, przeznaczona do pracy w aptekach i punktach aptecznych: może drukować dodatkowe opisy towarów/ leków na paragonie, opis recepty itp.. Drukarka jest uzupełnieniem komputerowego systemu sprzedaży. Wyposażona w funkcję „wrzuć i  pracuj”

8.DELIO E

  • DELIO E jest drukarką stacjonarną z elektroniczną kopią paragonu z elektroniczną kopią paragonu dedykowaną do dużych firm o szerokim asortymencie. Jeden nowoczesny, termiczny mechanizm drukujący oraz rejestracja kopii wydruków na karcie SD zmniejsza koszty eksploatacji, a trwały i szybki mechanizm drukujący podnosi komfort pracy.